Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontakt do autora
25-05-2018, 08:25 PM
Kontakt do autora
Witajcie. Udało mi się pozyskać e-mail do autora książki od Pani Moniki. Wstawiam go tu też na jej prośbę, by więcej nie pisano do niej w tej sprawie. Oto on: mcphersonandrewnfs@gmail.com
Swoją drogą, dzisiaj do niego pisałem. Dam w razie czego znać, jak odpowie.

,,Nieważne co zrobisz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2018, 10:56 PM
RE: Kontakt do autora
Idealnie Big Grin Jak tylko ktoś będzie miał jakieś info od autora, to niech pisze na forum Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-05-2018, 08:33 PM
Czyli nie wszystko stracone i jest szansa na kolejną część Big Grin Szkoda tylko, że bez śp. Karoliny, ale myślę, że ona nie chciałaby, żeby po tym, co zrobiła, wszystko poszło w cholerę. Proponuję teraz znaleźć osoby, które mogłyby zastąpić Melorę, żeby to forum i te książki przetrwały te ciężkie chwile i doczekały się kontynuacji.
03-08-2018, 03:11 PM
No i udało się komuś nawiązać kontakt z autorem? Niewyjaśniony wątek z Suprą wskazuje na to że musiał planować coś więcej
03-08-2018, 07:45 PM
(03-08-2018 03:11 PM)rockportracer napisał(a):  No i udało się komuś nawiązać kontakt z autorem? Niewyjaśniony wątek z Suprą wskazuje na to że musiał planować coś więcej

Niestety nie. Ni widzu, nie słychu od autora.

,,Nieważne co zrobisz - każdy ruch wpływa na przyszłość. Żebyś tylko go nie żałował."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości