Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
18-11-2014, 12:54 PM
Odp: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
Gdyby dali Black Boxowi 2 lata, to Most Wanted i Carbon nie byłyby osobnymi częściami pewnie

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2014, 04:41 PM
RE: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
opierając się na wydarzeniach w książce śmiem twierdzić że gdyby zamiast mostwanted 2012 (nie grałem więc nie wiem jaki jest) który jest zapewne kiblem z tego co widziałem na filmach to mieli byśmy cos w rodzaju the run ale ukazującego dalsze perypetie bohaterów z książki wraz z integracją taką jak w the run że dało się sterować troszkę postacią i gdyby coś właśnie takiego powstało to by był chyba najbardziej popularny produkt bijący na głowę pozostałe części nfs jak i konkurencję

i zamiast nudnych części w które praktycznie nie czym się nie różnią mielibyśmy coś w rodzaju hmm jak by to nazwać coś w rodzaju wiedźmina że nowa część była by kontynuacją poprzedniej wraz z możliwością przedstawienia graczom którzy nie grali w poprzednie części to co się w nich działo

teraz dochodze do wniosku że takie rozwiązanie było by nawet lepsze od filmu opartym na grze lub nawet serialu

tyle że znając życie EA nowego nfs i tak spindoli więc mozna sobie jedynie pomarzyć lub pośnic

ps. przepraszam za jakiekolwiek błędy w pisowni ale tak szybko piszę że mi się takowe zdarzają bardzo często
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-11-2014, 10:18 PM
Ja tam póki co jeszcze w nich wierzę, dostali 2 lata, więc może coś z tym czasem pożytecznego zrobią. Gdyby ta gra naprawdę była taka, jak obiecują - że ma ona spełnić oczekiwania graczy - to powinniśmy spodziewać się fabuły (słyszałem coś o tym, że szukali ludzi, którzy by się tym zajęli) i tuningu wizualnego. Ale jak to się skończy, nikt nie wie.

23-01-2015, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 02:55 PM przez HenrykKwinto90.)
Szczerze mówiąc jestem za tym by NFS-a robiło jedno studio tak jak w przypadku GTA pracują ci sami ludzie tylko pod inną nazwą ale trzeba powiedzieć sobie jedno Co do Most Wanted (2005) wyszedł im ale Carbon już był tylko dobrą grą nie wprowadzał zbyt wiele nowości w stosunku do poprzednika choć fabularnie jest świetny jednak zbyt krótki jak dla mnie.Przyznam jest rozwinięcie paru pomysłów z poprzednika ale i tak miałem wrażenie de javu i pewnych uproszczeń zamiast rozwinięcia pewnych koncepcji jak dla mnie Carbon byłby dobry ale jako dodatek do NFS MW. co do Pro streeta jest ten problem fajny pomysł ale jakoś się nie przyjął co do Undercovera gra z potencjałem ale zchrzaniona przedewszystkim po względem optymalizacji i brakiem chyba czasu na dopracowanie lub zmienienie kilku rzeczy gracze chyba mieli wrażenie że grają w wersje beta niewąpliwy potencjał tej gry został zmarnowany niewątpliwie EA Powinno dać więcej czasu ekipie i wypuścić grę rok lub 2 lata później niż wyszła a poza tym ja na miejscu EA dałbym wolną rękę studiu na robienie NFS-a jako jednego z głównego filaru tejże korporacji co do The Run gra dobra ale krótka za krótka poza tym nie wiadomo w jaki sposób główny bohater gry zaciągnął długi u mafii myślę że był uzależniony od hazardu ale mogę się domyślać jednak trzeba pochwalić chłopaków z black boxa za dobre pomysły ale z wykonaniem gorzej wierzę że ludzie z black boxa zrobią jakaś dobrą grę Pozdrawiam wszystkich
23-01-2015, 02:15 PM
(23-01-2015 01:14 PM)HenrykKwinto90 napisał(a):  Szczerze mówiąc jestem za tym by NFS-a robiło jedno studio tak jak w przypadku GTA pracują ci sami ludzie tylko pod inną nazwą ale trzeba powiedzieć sobie jedno Co do Most Wanted (2005) wyszedł im ale Carbon już był tylko dobrą grą nie wprowadzał zbyt wiele nowości w stosunku do poprzednika choć fabularnie jest świetny jednak zbyt krótki jak dla mnie.Przyznam jest rozwinięcie paru pomysłów z poprzednika ale i tak miałem wrażenie de javu i pewnych uproszczeń zamiast rozwinięcia pewnych koncepcji jak dla mnie Carbon byłby dobry ale jako dodatek do NFS MW. co do Pro streeta jest ten problem fajny pomysł ale jakoś się nie przyjął co do Undercovera gra z potencjałem ale zchrzaniona przedewszystkim po względem optymalizacji i brakiem chyba czasu na dobracowanie lub zmienienie kilku rzeczy gracze chyba mieli wrażenie że grają w wersje beta niewąpliwy potencjał tej gry został zmarnowany niewątpliwie EA Powinno dać więcej czasu ekipie i wypuścić grę rok lub 2 lata później niż wyszła a poza tym ja na miejscu EA dałbym wolną rękę studiu na robienie NFS-a jako jednego z głównego filaru tejże korporacji co do The Run gra dobra ale krótka za krótka poza tym nie wiadomo w jaki sposób główny bohater gry zaciągnął długi u mafii myślę że był uzależniony od hazardu ale mogę się domyślać jednak trzeba pochwalić chłopaków z black boxa za dobre pomysły ale z wykonaniem gorzej wierzę że ludzie z black boxa zrobią jakaś dobrą grę Pozdrawiam wszystkich

No raczej Black Box już niczego nie zrobi bo przecież studio już dawno jest zamknięte.
06-08-2016, 11:04 PM
Dlatego Cała seria NFS się kończy a EA z szacunku powinno już przestać z fanów serii pompować zyski bo to już jest żenujące naprawde.
07-08-2016, 09:58 AM
Cóż, postępują zgodnie z zasadą ,,nie zarzynać kury znoszącej złote jaja", czyli ktoś to kupuje to róbmy to dalej. A że cierpi na tym jakość, to nie ich problem. Choć muszę przyznać, że ostatni NFS był całkiem, całkiem.
16-05-2017, 02:45 PM
Sorki, że odświerzam ten temat, ale szkoda, że pracownicy Black Box nie założyli własnej firmy. Myślę, że udało by im się uzbierać kasę na "kolejne części" NFS (oczywiście pod inną nazwą) i na każdym kroku podkreślać, że oni są prawdziwymi twórcami MW i Carbona. Te gry miały potencjał i świetnie się w nie grało. Nawet teraz do nich wracam. A Pana Lansky'ego prosiłbym o kolejne książki. Nie znam zakończenia przygód Thomasa, Mii i Clarence'a, ale skakałbym z radości na wieść o kolejnej książce i dalszych przygodach, choć w sumie mieliby po 37 lat teraz.
16-05-2017, 07:48 PM
Były takie głosy, że może warto byłoby utrzymać ekipę i stworzyć coś nowego samodzielnie, ale jednak tej kasy, o której wspominasz, zdecydowanie brakowało, a poza tym pracownicy Black Boxa byli po tych wszystkich zwolnieniach, które następowały skrupulatnie przez kilka lat, za bardzo "rozbici na kawałki", żeby się jakoś zorganizować. Wiesz, jak jest - każdy ma swoje życie i jak straci się jakąś pracę, to trzeba szukać innej i to jak najszybciej, bo trzeba przecież mieć za co chleb i masło kupić. Trudno żeby po 2-3 latach pracy już w jakimś innym miejscu, nagle rezygnować z niej i biec do czegoś, co w ogóle może się nie udać.
Jeśli chodzi o książkowe kontynuacje, to słuszna uwaga - bohaterowie byliby teraz już nieco podstarzali (xD), ale Pan Lansky stwierdził kiedyś, że gdyby miał coś jeszcze pisać, to byłyby to historie bezpośrednio po. Czyli dostalibyśmy książkę opisującą wydarzenia z kolejnego roku po tym, który opisywany jest aktualnie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości