Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
19-08-2017, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2017 09:44 PM przez nfsmwc JayG.)
RE: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
Vin Diesel ma 50 lat i jakoś dają radę kręcić. Chętnie przeczytałbym czwarty tom rozgrywający się ponad 10 lat później. Historia mogłaby być taka, że Thomas i Mia/Nikki założyli rodzinę i dali sobie spokój z bezpośrednim udziałem w wyścigach. Teraz prowadzą jakiś klub i warsztat tuningowy, będąc biernymi obserwatorami. W zamian za współpracę z policją mają czyste konta. Mają dzieci w wieku ok 10 lat. Dochodzi jednak do jakiegoś wypadku, który zmusza ich do powrotu do świata wyścigów, gdzie muszą stawić czoła młodym mafiozom. Fajnie by było, gdyby jak w The Runie oprócz wyścigów były wątki sensacyjne, ale oczywiście nie na taką skalę co w F&F, gdzie wyścigów prawie nie ma. I taka scena, że Thomas wysiada na placu z nowiutkiego Bugatti i otwiera garaż, w którym znajduje się lekko zakurzone biało-niebieskie BMW Wink Jeśli już tak marzymy to chciałbym jeszcze, aby w czwartej części pojawił się Jack z The Runa, bo z chęcią zapoznałbym się także i z jego kontynuacją. Mam nadzieję, że Pan Lansky zgodzi się napisać kontynuację, przynajmniej jeden tom Tongue

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Nicole Westmore
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2017, 08:16 PM
RE: Andreas Lansky - "Undercover Screenwriter"
(19-08-2017 09:39 PM)nfsmwc JayG napisał(a):  Vin Diesel ma 50 lat i jakoś dają radę kręcić. Chętnie przeczytałbym czwarty tom rozgrywający się ponad 10 lat później. Historia mogłaby być taka, że Thomas i Mia/Nikki założyli rodzinę i dali sobie spokój z bezpośrednim udziałem w wyścigach. Teraz prowadzą jakiś klub i warsztat tuningowy, będąc biernymi obserwatorami. W zamian za współpracę z policją mają czyste konta. Mają dzieci w wieku ok 10 lat. Dochodzi jednak do jakiegoś wypadku, który zmusza ich do powrotu do świata wyścigów, gdzie muszą stawić czoła młodym mafiozom. Fajnie by było, gdyby jak w The Runie oprócz wyścigów były wątki sensacyjne, ale oczywiście nie na taką skalę co w F&F, gdzie wyścigów prawie nie ma. I taka scena, że Thomas wysiada na placu z nowiutkiego Bugatti i otwiera garaż, w którym znajduje się lekko zakurzone biało-niebieskie BMW Wink Jeśli już tak marzymy to chciałbym jeszcze, aby w czwartej części pojawił się Jack z The Runa, bo z chęcią zapoznałbym się także i z jego kontynuacją. Mam nadzieję, że Pan Lansky zgodzi się napisać kontynuację, przynajmniej jeden tom Tongue

O to byłoby coś pięknego takie coś czytać. Istne marzenie, może Pan Lansky skusi się i napisze coś. Z miłą chęcią bym kupił Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości